
Американския университет в Благоевград отпразнува Деня на благодарноста
- 29 Ноември 2019 | 17:35
- 0 коментара
На традиционната вечеря в Благоевград снощи студенти, преподаватели и работещи в Американския университет в България (АУБ) отбелязаха за пореден път Деня на благодарността.
По традиция бяха сервирани печена пуйка със ...






