
Дезинфектират сградата на Община Благоевград
- 16 Април 2020 | 14:33
- 1 коментара
Oбщина Благоевград ще работи днес с граждани до обяд, след 13,00 часа ще се извърши дезинфекция със специален разтвор на административната сграда. Обработката е с широкоспектърен препарат.
Дезинфекцията е във връзка с...






