
Дезинфектантният гел в аптечната мрежа на Благоевград свърши
- 11 Март 2020 | 14:02
- 0 коментара
Родителите на учениците от Благоевград изкупиха дезинфектантния гел от търговската мрежа и в момента никъде не се продава.
Търговците обясняват, че чакат до края на седмицата ново зареждане. Дефицитът се създаде, защо...






