
Деца от ДГ „Синчец“ боядисаха първото червено яйце, с помощта на кмета Илко Стоянов
- 21 Април 2022 | 13:04
- 0 коментара
Деца от ДГ „Синчец“ поканиха кмета Илко Стоянов, за да боядисват заедно великденски яйца.
Малчуганите участваха в специално подготвена програма по повод предстоящия християнски празник Възкресение Христово...








