
Деца от ДГ „Синчец“ „полазиха“ кмета на Благоевград навръх Игнажден
- 20 Декември 2021 | 11:48
- 0 коментара
Възпитаници на ДГ „Синчец“ гостуваха на кмета на Благоевград Илко Стоянов навръх Игнажден.
Преоблечени като коледари, малчуганите влязоха в сградата на общинска администрация с празнични песни и нарекоха з...






