
Деца и родители преобразиха двора на ДГ „Света Богородица”
- 22 Март 2019 | 18:28
- 0 коментара
Децата от ДГ №2 „Света Богородица”, техните учители и родители преобразиха двора на детското заведение.
Заредени с много ентусиазъм, всички заедно засадиха цветя и фиданки. Те успяха да превърнат мястото в...






