
Даряването на кръвна плазма в Благоевград ще започне следващия понеделник
- 08 Декември 2020 | 12:05
- 0 коментара
Най-вероятно от следващия понеделник ще започне даряването на реконвалесцентна плазма в Благоевград. Предстои обучение на специалистите в отделението.Този четвъртък в лечебното заведение ще пристигнат специалисти от Наци...






