
Ревизоро: Да си богат, не е нещо лошо, не си престъпник
- 30 Януари 2018 | 13:44
- 1 коментара
„Да си богат, не е нещо лошо, не си престъпник”, коментира в „Здравей, България” по NOVA Емил Димитров - Ревизоро, след като стана ясно, че прокуратурата ще проверява хората закупили...






