
Кеворк Кеворкян: Да мачкаш ушите на народа
- 09 Юли 2019 | 17:48
- 0 коментара
Завърших предишната дописка с тъжната констатация, че ще си останем завинаги самотните будали на Балканите.
След като сами се навряхме в шашмите на Заев, сега пък се дърляме със сърбите.
Той и Бойко си е ...






