
Най-големият обир! Нападателите на инкасото в София гушнали 5 милиона
- 17 Ноември 2022 | 10:56
- 0 коментара
Над 5 милиона лева са задигнати при обира на инкасо автомобил в „Ринг мол“ на Околовръстното на шосе на София вчера, пише Труд бг.
Това го превръща в един от най-големите въоръжени грабежи, извършвани в Бъ...






