
Митингите в България и Македония като "две капки вода"! В Петрич “Вельо, върви си” в Скопие „Груйо, оди си!“
- 19 Май 2015 | 19:38
- 0 коментара
Митингите в България и Македония като "две капки вода"! В Петрич “Вельо, върви си” в Скопие „Груйо, оди си!“
Кметът на Петрич Вельо Илиев се оказа по едно и също време в положението на македонс...






