
Обявиха грипна епидемия в Благоевград
- 17 Март 2022 | 11:28
- 0 коментара
Във връзка с рязкото повишаване на заболяемостта от остри респираторни заболявания и грип, считано от 18 март (петък), на територията на Община Благоевград е обявена епидемична обстановка.
...






