
МОН обяви графиците на учениците след ваканцията
- 10 Април 2021 | 16:02
- 0 коментара
Министърът на образованието Красимир Вълчев издаде заповед за това кои ученици ще продължат да се обучават дистанционно.
В нея е разписано за периода от 12.04.2021 г. до 30.04.2021 г. обучението на учениците от 5 до 1...






