
Граждани сигнализират! Благоевградските превозвачи не изпълняват пътническите си графици
- 02 Октомври 2013 | 15:42
- 2 коментара
Граждани сигнализират! Благоевградските превозвачи не изпълняват пътническите си графици.
Въпреки многобройните протести благоевградските превозвачи не изпълняват пътническите си графици.Граждани се оплакаха, че днес ...






