
Кметът на Гоцe Делчев с призив към лекарите: Не напускайте болницата
- 03 Април 2020 | 13:03
- 0 коментара
Кметът на Гоце Делчев Владимир Москов се обърна с призив към 13-те лекари, подали молби за напускане на болницата, медицински сестри и санитари. Шестима завеждащи отделения и още 7 техни колеги подадоха молби за напускан...






