
8 причини защо 30-те години са по-готини от 20-те
- 30 Септември 2016 | 03:28
- 0 коментара
Животът не свършва, когато навършите 30. Нещо повече – 30-те години са доста по-готини от 20-те, пише obekti.bg Вижте тези осем красноречиви примера за това.През 20-те: Имате множество „страхотни“ прият...






