
Жители на ж.к. „Ален мак“ Благоевград говориха за санирането с кмета
- 13 Ноември 2022 | 11:42
- 0 коментара
Кметът Илко Стоянов отиде на отправената покана от живеещи в бл. №35 в ж.к. „Ален мак“ и присъства на Общо събрание , на което бяха обсъдени условията и реда, предвидени в проекта на МРРБ за енергийна ефектив...









