
Глутница бездомни кучета тормози Благоевград
- 16 Август 2022 | 10:28
- 2 коментара
В Благоевград са се появили нови бездомни кучета. Те са над 20, агресивни, хапят и нападат. Местните предполагат, че са се озовали в града след като някой е искал да се отърве от тях, като ги транспортира в друг град.
...








