
Борисов изригна: Омръзна ми глупаци да обясняват как съм изнесъл тонове злато
- 27 Януари 2026 | 10:47
- 1 коментара
„На мен ми омръзна – живея в къщата, в която съм се родил – знайни и незнайни глупаци да обясняват как съм изнесъл тонове злато. Той не си представя какво е тон злато. Къде, у коя банка, бе, нещастници ...








