
Вандали прекъсват уличното осветление в Благоевград, глобата стига до 500 лв
- 24 Февруари 2022 | 12:02
- 0 коментара
Разрушаване на детски площадки, къртене на плочки и фонтани по централните улици в Благоевград. Това са само част от посегателствата на вандалите през последните месеци.
"Възмутени сме наистина, защото днеска ще са па...











