
Трайков : Софтуерен глич е причината за двойните сметки за ток
- 22 Февруари 2026 | 14:31
- 1 коментара
„От регулатора подозират, че някои от завишенията се дължат от софтуерен глич на билинг системата. Те са свалили тези електромери и са ги дали на независима лаборатория. Няма надписани сметки от човек или поради ум...






