
Гласуваме с „Х“ или „V” само със син химикал
- 24 Октомври 2015 | 08:03
- 0 коментара
На предстоящия местен вот в неделя ще избираме общински съветници, кметове на кметства, на общини и на райони в София и Варна, а заедно с това ще се проведе и референдум с въпрос дали да се въведе електронното гласуване....






