
Не! Няма да гласувам за ”Да, България”
- 25 Февруари 2017 | 00:54
- 0 коментара
Да ви призная, започна да ми се прояснява защо ”Да България” не се определя нито за дясна, нито за лява партия. Ами защото голяма част от създателите на тази партия са деца на бившата комунистическа номенклат...









