
Ричард Гиър нарече Доналд Тръмп „маниак“, който унищожава „всичко добро“
- 03 Юни 2026 | 08:23
- 0 коментара
По време на публична дискусия в Осло американският актьор Ричард Гиър заяви, че президентът на САЩ Доналд Тръмп е "маниак, който унищожава всичко добро“.
"Преживяваме най-мрачния момент, който някога съм виждал ...






