
Важно за шофьорите! Къде отиде гишето на винетки на Кулата
- 05 Януари 2025 | 17:55
- 0 коментара
Гишето за плащане на винетки за автомобили, което беше на ГКПП – Кулата, е преместено и ще продължи да функционира във вътрешността на граничната зона.
Промяната на локацията на гишетата, ситуирани на 6-те пункт...










