
Гимназистки от Разлог с първо място по бадминтон на Общинските ученически игри
- 15 Март 2026 | 10:10
- 0 коментара
Момичетата от VIII–X клас от Професионална гимназия по транспорт, град Разлог показаха блестяща игра и спечелиха първо място по бадминтон на Общинските ученически игри!
С този отличен резултат отборът се класира з...







