
Гимназисти поеха „управлението” на община Петрич за един ден
- 12 Октомври 2016 | 15:11
- 0 коментара
30 ученици от средните училища в град Петрич се включиха в инициативата на Общината за отбелязване на Деня на българската община. Младите хора бяха посрещнати в сградата на администрацията от кмета Димитър Бръчков, предс...






