
Германското разузнаване: 5 млрд. лв. годишно крадат 20-30 българи
- 17 Март 2020 | 07:35
- 0 коментара
Германското разузнаване:
Групировките се разпаднаха и парите им се преразпределиха към отделни личности На всеки 10 г. те засмукват половината бюджет и го претопяват в ролс-ройси, бентлита, ламборгинита, позлате...







