
Ценители винари и гастрономи празнуваха в симитлийското село Полето
- 15 Февруари 2015 | 19:50
- 0 коментара
За четвърта поредна година жители, гости и приятели на село Полето отбелязаха най-истинския и пенлив празник – празникът на виното. Стотици се събраха на площада в селото край много бутилки с пенливо черв...






