
Обявена е тревога след серия от взривове в двора на газстанцията на ДАП-а в Разлог
- 11 Януари 2015 | 03:07
- 0 коментара
Разлог е под блокада! Обявена е тревога след мощен взрив в двора на газстанцията на ДАП-а в Разлог. Серия от силни експлозии разтърсиха града малко след 1:30 часа, предаде кореспондентът на Pirinsko.com в района.
Всич...






