
Държавата не знае колко деца имат въшки
- 08 Декември 2019 | 11:08
- 0 коментара
Повече от 10 години държавата няма механизъм, по който да следи въшливостта на децата у нас. Това означава, че дори и да има епидемия от въшки, няма статистика, в която броят на опаразитените деца да бъде вписан, става я...








