
Вътрешното отделение на МБАЛ-Благоевград става Covid-отделение
- 19 Юли 2020 | 16:39
- 0 коментара
Нарастване на броя на заразените с коронавирус в Благоевградска област отчитат от Районната здравна инспекция.
За да се осигурят достатъчно легла за прием на хората с усложнения, вътрешното отделение на областната бол...






