
Вътреболнична инфекция е причина за взрива от морбили в Разлог
- 16 Февруари 2019 | 10:49
- 0 коментара
Вътреболнична инфекция е причина за случаите на морбили в Разлог.
Почти всички заразени са лежали в детското отделение на болницата в града, където са имали контакт с вируса, съобщиха от здравното министерство п...






