
Външното оценяване за 7-и клас: на 15 и 17 юни, пишат с черен химикал
- 05 Юни 2020 | 11:05
- 0 коментара
На 15 юни ще се състои националното външно оценяване /НВО/ по български език и литература /БЕЛ/ в седми клас, а на 17 юни е националното външно оценяване за седмокласниците по математика. Изпитите ще започнат в 9.00 часа...






