
Играят "Демонът на средната възраст“ на благоевградска сцена
- 30 Януари 2018 | 14:32
- 0 коментара
Днес от 19:00ч. Драматичен театър „Н.Вапцаров” – Благоевград представя „Демонът на средната възраст” по М. Берние и М.П.Остериет.
Моноспектакълът носи типично френската атмосфера на самои...






