
Областната епизоотична комисия обяви възникнало огнище на бяс при лисиците
- 23 Юни 2014 | 18:35
- 0 коментара
Във връзка с констатиран случай на болестта бяс при лисици в землището на с.Хърсово, в Областната администрация Благоевград беше проведено заседание на областната епизоотична комисия под ръководството на областния управи...






