
С 21 „за” и 1 „въздържал се” община Сандански размрази 17-годишен проект за пречиствателна станция
- 28 Август 2020 | 16:35
- 0 коментара
След 17 години от нафталина извадиха проекта за изграждане на пречиствателна станция за отпадни води в Сандански. Това стана по време на проведеното вчера извънредно заседание на Общинския съвет. Предложението е направен...






