
Правителството въвежда „зелен сертификат" в администрацията и МС
- 16 Декември 2021 | 13:40
- 1 коментара
По време на заседанието на Министерския съвет се взе решение за преминаване към Национален план за държавна администрация без COVID. Да се предвиди една поетапна програма, която е въз основа на анализ за това как да се д...






