
Полицейските служители на ОДМВР-Благоевград получиха благодарствено писмо от ученици от Второ ОУ „Димитър Талев“ в Благоевград
- 31 Март 2026 | 17:47
- 0 коментара
По покана на ръководството на Второ ОУ "Димитър Благоев", младши полицейски инспектор Никола Николов от Първо районно управление на МВР – Благоевград заедно с водача на служебно куче Васил Илиев и кучето му Ю...






