
Трима магистрати встъпиха в Окръжен съд - Благоевград
- 01 Декември 2022 | 11:18
- 0 коментара
Трима съдии встъпиха в длъжност в Окръжен съд-Благоевград.
Подписаха клетвен лист пред председателя Петър Узунов. Магистратите Вера Коева, Георги Янев и Гюлфие Яхова вече са на нова длъжност. На церемония днес Пе...








