
Десетокласник взе на прицел наръгания с нож Борислав от Катунци, пусна му кръв от носа докато му връчват дипломата
- 22 Юни 2018 | 18:29
- 2 коментара
Ученици се сбиха в столичното спортно училище „Ген. Владимир Стойчев“ в "Младост" днес.
Десетокласник нанесъл удар в лицето на ученик в 12-ти клас, дошъл за връчването на дипломите. От удара потекла кръв о...






