
Посрещнаха с цветя волейболните националки
- 14 Октомври 2018 | 02:31
- 0 коментара
След близо 20-часов път от Токио до София, женският национален отбор на България се завърна на родна земя след участието си на световното първенство по волейбол в Япония. Всички бяха уморени, но щастливи и излязоха с шир...






