
Вицепремиерът Валери Симеонов доведе правителствена делегация в Банско
- 20 Октомври 2017 | 10:03
- 0 коментара
Унгарско-българска делегация, водена от заместник министър-председателя, Валери Симеонов, бе на посещение в Банско като част от официалната програма по повод Деня на унгарско-българското приятелство – 19 октомври.
...






