
Община Благоевград въведе виртуален пос терминал с цел улеснение на гражданите
- 22 Август 2017 | 15:35
- 0 коментара
Община Благоевград въведе услуга за плащане на местни данъци и такси чрез виртуален пос терминал за картови разплащания. Целта е собствениците на движмо и недвижимо имущество на територията на общината да бъдат улеснени ...






