
Кметът Камбитов посреща днес абитуриентите на випуск 2015 пред сградата на общината
- 19 Май 2015 | 11:51
- 1 коментара
Кметът на община Благоевград д-р Атанас Камбитов се среща днес, 19 май (вторник) с всичките 802 зрелостници от Благоевград. Точно в 18:00 часа кметът Камбитов ще ги посрещне пред сградата на общината, след което всички з...






