
В Благоевградска област продължава приемът на заявления за отпускане на безплатен винетен стикер за хора с увреждания
- 04 Януари 2017 | 07:43
- 0 коментара
В Благоевградска област продължава приемът на заявления за отпускане на безплатен винетен стикер за хора с увреждания. Това каза за „Фокус“ Станка Михова, експерт в Регионална дирекция „...






