
Възстановиха подаването на газ 24 часа след взривовете в Разлог
- 12 Януари 2015 | 13:04
- 0 коментара
Само 24 часа останаха без топло близо 160 абонати на "Овергаз Запад" след взривовете нa газови бутилки в станцията в Разлог. Серия от близо 50 експлозии в рамките на 20 минути разтърси планинския град в неделя през нощ...






