
Санирането вече няма да е безплатно
- 14 Април 2017 | 09:26
- 0 коментара
Санирането на блоковете вече няма да е безплатно, защото хората ще трябва да си доплащат. За това се разбраха ГЕРБ и Обединени патриоти (ОП) в управленската си програма, съобщава Нова телевизия.
Досега санирането беше...






