
Съученици отпразнуваха пищно 30 години от завършването в НХГ - Благоевград
- 01 Юни 2019 | 19:16
- 0 коментара
Незабравима среща с много емоции си организираха бивши съученици от НХГ „ Св.Св.Кирил и Методий“ в Благоевград. Порасналите момичета и момчета се събраха отново 30 години след завършването на училището.
С ...






