
Съседи и приятели вдигаха наздравици и виха дълги хора в чест на обновена улица в Крупник
- 05 Януари 2020 | 11:35
- 0 коментара
Благодарствен банкет за здраве и берекет на всички дадоха местните жители на улица „Пейо Яворов“ в село Крупник.
Поводът е реконструкцията на улицата.
Водосвет за здраве и благоденствие направи отец Вел...






